Hakkımızda

Şirketimiz 1983 yılnda kurulmuş olup o yıllarda KAHRAMAN TİCARET adıyla faaliyet göstermekteydi. 1997 yılında KAHRAMAN İNŞAAT MALZEMESİ PETROL TURİZM TEKSTİL GIDA TEMİZLİK BİLGİSAYAR ELEKTİRİK İTHALAT VE İHRACAT TAAHHÜT VE TİCARET LTD. ŞTİ. adını aldı.

1989 yılından beri AKARYAKIT SAYACI işi ile ilgili çalışmaktayız. AQUAMETRO marka akaryakıt sayaçlarının Türkiye temsilcilerinden ve bu sayaçların bakım ve onarımı ile ilgili Türkiye yetkili servislerindendir.

Türk iyenin bir çok bölgesinde askeri kurum ve birliklere AKARYAKIT SAYACI montajı yapılarak çalışır vaziyette teslim edilmiştir. Konusunda deneyimli Teknik Servisimiz ile Aquametro marka akaryakıt sayaçlarının her türlü bakım onarımı tarafımızdan yapılmaktadır.Şirketimiz Aquametro marka akaryakıt sayaçlarına 2 İki yıl garanti vermektedir. Bu iki yılın sonunda istenirse servis anlaşması yapılarak akaryakıt sayaçlarının garanti süresini uzatılabilmektedir.

ŞİRKET BİLGİLERİ

FİRMA ÜNVANI:

KAHRAMAN İNŞAAT MALZEMESİ PETROL TURİZM TEKSTİL GIDA TEMİZLİK BİLGİSAYAR ELEKTİRİK İTHALAT VE İHRACAT TAAHHÜT VE TİCARET LTD. ŞTİ.

ADRES : 

HİLAL MAH. TURAN GÜNEŞ BLV. 704. SOK ÇİĞDEM APT. 15/1 YILDIZ/ANKARA 
TEL :+90 (312) 442 91 73 - +90 (532) 651 84 44
FAX :+90 (312) 442 91 74

E-MAIL :

kahraman@akaryakitsayaci.com 
Teknik Servis
info@akaryakitsayaci.com 

Yönetim Kurulu Başkanı :
Kahraman Yılmaz

Genel Müdür :
M. Eray Yılmaz