Akaryakıt Sayaçları   

 


 

CONTOIL® - Yakıt Sayaçlarında Bir Numara

Tüketim Ölçümü İçin Akıllı Çözüm

Gemi yapımcıları ve brülör imalatçıları tüketimi ölçmek için denenmiş ve test edilmiş CONTOIL® ürünleri kullanmaktadırlar. Kullanımı kolay olan yenilikçi yardımcılar ile birleştirilmiş sağlam ve basit ürün teknolojisi sayesinde CONTOIL® çok sayıdaki uygulamalar için optimum bir masraf azaltma çözümü sunmaktadır. Çok sayıdaki ürün müşteriye özel çözümlerin sunulmasını mümkün kılar. Ortamın ağır yakıt, ekstra-hafif ısınma yakıtı, benzin ya da motorin olması fark etmez – çünkü CONTOIL® hacim ölçümü ilkesini kullanarak, mükemmel doğruluk ve istikrar ile yüksek güvenilirlikli ölçümler sağlar. Ürünlerin modüler yapısı maliyetler ile birlikte zamandan da tasarruf yapmanızı garanti eder.

CONTOIL® - garanti edilmiş müşteri faydaları için

İster çok işlevli elektronik kaydedici isterseniz mekanik dönücülü sayaçlar kullanın faydalarınız garanti edilmiştir. Toplayıcı kolay okuma sağlamak için doğrudan gösterim özelliğine sahiptir. Elektronik kaydedici ayrıca sıfırlanabilen 8-haneli toplayıcı sunmaktadır. Bir butona dokunmak suretiyle LCD göstergede anlık akış oranını litre/saat cinsinden görebilirsiniz. Bir çubuk gösterge size ayrıca o anki sayaç kullanımınızı yüzde olarak gösterir. Göstergelerin okunmasının son derece hızlı ve kolay olması ve sistemde ya da brülördeki ayarlamaların asgari çaba gerektirmesinden ötürü zaman kazanacaksınız.
Sayısal verileri EEPROM’da saklama verilerin tüm koşulları altında saklandığını garanti eder çünkü söz konusu olan güvenilirlik ise hiçbir şeyi şansa bırakmayız. Uzun bir çalışma ömrü olan normal ticari bataryalar kullanılır, bataryaların değiştirilmeleri kolay ve hızlıdır.

 
   © 2004 Kahraman Ltd. Şti. | designed by : R. Tasarım